Deprecated: site-logo kancası 13.4 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı! Yerine custom-logo kullanın. Jetpack no longer supports site-logo feature. Add custom-logo support to your theme instead: https://developer.wordpress.org/themes/functionality/custom-logo/ in /home/u9114602/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
About - Şahin İnşaat Malzemeleri

Hakkımızda

Şirketimizin ilk nesli olan İnce Mehmet kariyer basamaklarına 1923 yılında Alman Sefareti (Konsolosluk) kalorifer tesisatını üstlenerek başlamıştır ve akabinde bir çok devlet projelerinde aynı zamanda özel projelerde emeği geçmiştir.

Mesleki deneyimlerini oğlu olan İsmail ŞAHİN’e öğretip onu da kendisi gibi alanında ustalaştırmış 1957 yılında Türk Maarif Cemiyeti (TED Koleji) restorasyon projesinde büyük rol almış, babası gibi bir çok devlet ve özel projelerinde emeği geçmiştir.

1990’lı yılların başına kadar bireysel ustalığıyla faaliyet göstermiş 1992 yılında şirket kurma kararı alarak büyük bir işe adım atmıştır.

İsmail ŞAHİN bilgi ve tecrübelerini oğlu Mehmet Şahin’e aktarmış olup birlikte 1993 yılında Şahin İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini sektörün kalbi olan Ankara-Rüzgarlı sokakta kurmuşlardır.

Şirketimizin gelişmesi adına büyük emekler sarf etmişlerdir daha sonrasında Mehmet ŞAHİN bu sektörde daha çok gelişmek için yurt içinde ve yurt dışında çeşitli toplantılara, seminerlere ve eğitimlere katılarak çağın yeniliklerini öğrenip, kendi bilgi ve birikimlerine aktararak, şirketimizin büyümesini ve kalkınmasını başarmıştır.

2005 yılında aralarında şirketimizin sahibi Mehmet ŞAHİN’in de bulunduğu sektöründe söz sahibi ortaklar bir araya gelerek 2006 yılında Alüminyum sektöründe yeni bir yıldız olmayı hedefleyen Almin Alüminyum profilin temellerini atmıştır.

Almin Alüminyum 12.500 m² kapalı alan, 5.000 m² açık alan olmak üzere toplam 17.500 m² alan üzerine kurulu, modern fabrikası ve uzman mühendislik kadrosuyla yılda 8.000 bin ton üretim kapasitesine sahiptir. Almin Alüminyum kalıp imalatı, profil üretimi, elektrostatik toz boyama, eloksal kaplama, talaşlı imalat operasyonları ile üretime entegre hizmet anlayışı içerisinde kurulmuştur ve çalışmalarına devam etmektedir.

Mehmet ŞAHİN’de bilgi ve tecrübelerini oğlu Şevket Şahin’e aktarmış olup 2012 yılından itibaren günümüze kadar yapmış olduğu yenilik ve çalışmalarla şirketimizi kalkındırmaya devam ettirmektedir. Geçen sürede çalışanları ile sürekli büyüyerek sektöründe söz sahibi bir şirket haline gelmiştir. Şirketimiz müşterilerine beklentilerinden daha kaliteli, ilkeli ve hızlı hizmet veren bir organizasyona sahiptir. Müşteriyle uzun vadeli, uygun fiyat ve temel ilkemiz olan güvene dayalı bir iş ilişkisi içinde olmayı önemsemektedir.

WhatsApp Destek Hattı
WhatsApp'tan Teklif Al
Merhaba 👋🏻 nasıl yardımcı olabiliriz?